Beskrivning
| Produkt | Armbandsset |
| Ädelmetall | Kirurgiskt stål |
| Storlek | Längd: Justerbar 16- 19 cm Kedjemått: 1 mm |
| Beläggning | Guldfärgad |
| Ljuspolerad | |
| Sten & färg | Svartvit kristall |
| Form | Övrigt |
149,00 kr
Armbandsset med 4 olika vackra armband, med olika hängen. Armbanden är gjorda av kirurgiskt stål och sladd.Längd: Justerbar 17-20 cm Kedjemått: 1 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Armbandsset |
| Ädelmetall | Kirurgiskt stål |
| Storlek | Längd: Justerbar 16- 19 cm Kedjemått: 1 mm |
| Beläggning | Guldfärgad |
| Ljuspolerad | |
| Sten & färg | Svartvit kristall |
| Form | Övrigt |
| Vikt | 0,05 kg |
|---|---|
| Laengde | 16cm, 17cm, 18cm, 19cm |
| Metal | Stål |
| Produkt | Armband |
| Stentype | Kristall |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.