Beskrivning
| Halsband silver med våghänge – 45cm | |
| Produkt | Halsband |
| Ädelmetall | 925 Silver td > |
| Storlek | Längd 45 cm Hänge: 12 x 12 mm Kedja: 1 mm |
| Beläggning | 999 silver |
| Yta | Blank |
| Sten : Sten Kvalitet : Färg | Nej |
| < b>Form | Våg |
259,00 kr
Vackert halsband i sterling silver med våghänge
| Halsband silver med våghänge – 45cm | |
| Produkt | Halsband |
| Ädelmetall | 925 Silver td > |
| Storlek | Längd 45 cm Hänge: 12 x 12 mm Kedja: 1 mm |
| Beläggning | 999 silver |
| Yta | Blank |
| Sten : Sten Kvalitet : Färg | Nej |
| < b>Form | Våg |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.

