Beskrivning
| Produkt | Halsband |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: Justerbar 42- 45 cm Mått på hänget: 15 x 15 mm Kedjediameter: 1 mm |
| Beläggning | 18Kt guld |
| Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Kvadrat ”öppet arbete” |
199,00 kr
Halsband med ”open work” design i silver och pläterad med 18 karats guld. Ljuspolerad för extra glans.
| Produkt | Halsband |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: Justerbar 42- 45 cm Mått på hänget: 15 x 15 mm Kedjediameter: 1 mm |
| Beläggning | 18Kt guld |
| Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Kvadrat ”öppet arbete” |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Laengde | 42cm, 43cm, 44cm, 45cm |
| Metal | Guldpläterad, Guldpläterad silver |
| Produkt | Halsband |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.