Beskrivning
| Produkt | Halsband |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: Justerbar 42- 45 cm Kedjediameter: 0,5 mm Hängets diameter: 12 mm |
| Beläggning | Rodiumpläterad silver |
| Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Cirkel |
279,00 kr
Ett sött och stilrent hängehalsband i silver. Halsbandet är gjort av 925 sterling silver som är polerat och sedan belagt med ett lager rodium.Längd: Justerbar 42-45 cm Kedjediameter: 0,5 mm Hängets diameter: 12 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Halsband |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: Justerbar 42- 45 cm Kedjediameter: 0,5 mm Hängets diameter: 12 mm |
| Beläggning | Rodiumpläterad silver |
| Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Cirkel |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Laengde | 42cm, 43cm, 44cm, 45cm |
| Metal | Silver |
| Produkt | Halsband |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.