Beskrivning
| Produkt | Armband |
| Ädelmetall | 925 Silver |
| Storlek | Hänge: 11 x 12 mm Kedjediameter: 1 mm Längd: 16-19 cm |
| Beläggning | Rhodium | Yta | Blank |
| Sten : Färg | |
| Form | Häst i ett hjärta |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Farve | rosa |
| Form | Häst |
| Laengde | 16cm, 17cm, 18cm, 19cm |
| Metal | Silver |
| Stentype | Zirkoniumoxid |
| Produkt | Armband |
| Aldersgruppe | Barn |
Fördelar med oss
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
- 100 % nickelfritt smycke
- Snabb leverans: 1-2 dagar
- Gratis presentförpackning
- 99 dagars full returrätt
- 100% säker betalning
- Svenska märken & kollektioner
- Trustpilot 4,7/5 stjärnor
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.
Type to search