Beskrivning
| Produkt | Armband |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: Justerbar 16- 19 cm Mått på hänget: 11 x 12 mm Kedjemått: 1 mm |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| Yta | Tålig rodium |
| Sten & färg | Zirconia, vit |
| Form | Hjärta |
289,00 kr
Armbandet är tillverkat av 925 sterling silver som har belagts med rodium. Armbandets one heart hänge är täckt med små, fina vita Zirconia stenar, som har designats/placerats i smycket enligt smyckeshantverkets mikroinställning.Längd: Justerbar 16-19 cm Mått på hänge: 11 x 12 mm Kedjemått: 1 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Armband |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: Justerbar 16- 19 cm Mått på hänget: 11 x 12 mm Kedjemått: 1 mm |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| Yta | Tålig rodium |
| Sten & färg | Zirconia, vit |
| Form | Hjärta |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Form | Hjärta |
| Laengde | 16cm, 17cm, 18cm, 19cm |
| Metal | Silver |
| Produkt | Armband |
| Stentype | Zirkoniumoxid |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.