Beskrivning
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter: 6 mm Längd: 70 mm |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| < b>Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Kedjeörhängen |
199,00 kr
Kedjeörhängen i sterling silver, pläterade med rodium som ger en vitguldslook och skyddar smycket. Ljuspolerad för extra glans.
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter: 6 mm Längd: 70 mm |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| < b>Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Kedjeörhängen |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Metal | Silver |
| Produkt | Dingla örhängen, Örhängen |
| Aldersgruppe | Vuxen |
| Belaegning | Rodium |
| Farve | I Silver |
| Overfladebehandling | Polerad |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.