Beskrivning
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Korsmått: 10 x 10 mm |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| Yta< /b> | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Klöverhjärta |
199,00 kr
Silver öronproppar designade som en 4 klöver. Tillverkad i sterlingsilver och pläterad med rodium för en vitguldslook och extra skydd.
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Korsmått: 10 x 10 mm |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| Yta< /b> | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Klöverhjärta |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Form | Fyrklöver |
| Metal | Silver |
| Produkt | Dubbar, Örhängen |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.