Beskrivning
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 31 mm Bredd : 15 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Diamantslipad & polerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Kors |
199,00 kr
Hänget är tillverkat av äkta 925 sterling silver, som är polerat och diamantslipat och sedan belagt med ett lager rodium. Pendeln har fått en extra diamantslipning på ytan vilket ger ytan en extra läcker glänsande glans och att pendelns yta reflekterar ljuset från omgivningen i långt större utsträckning. Hänget är belagt med Rhodium vilket gör att hänget har en blank yta och ser ut som vitguld. Val av kedja: Alla våra kedjor passar detta hängeLängd: 31 mm Bredd: 15 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 31 mm Bredd : 15 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Diamantslipad & polerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Kors |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Form | korsa |
| Metal | Silver |
| Produkt | Hängsmycke |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.
