Beskrivning
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter: 10 mm < /td> |
| Beläggning | 18kt guld |
| Yta b> | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Boldubbar |
199,00 kr
Öronknölar i silverpläterade med 18 karats guld och polerade
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter: 10 mm < /td> |
| Beläggning | 18kt guld |
| Yta b> | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Boldubbar |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Metal | Förgyllt silver |
| Produkt | Dubbar, Örhängen |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.