Beskrivning
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 äkta silver |
| Mått | 10 x 7 mm td> |
| Beläggning | 999 silver |
| Yta< /b > | Ljuspolerad |
| Form | Hjärta |
| Sten | Nej |
259,00 kr
Dessa örhängen är gjorda av 925 äkta sterling silver och pläterade med 999 äkta silver. Ytan har polerats vilket ger biten en fin glans.
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 äkta silver |
| Mått | 10 x 7 mm td> |
| Beläggning | 999 silver |
| Yta< /b > | Ljuspolerad |
| Form | Hjärta |
| Sten | Nej |
| Vikt | 0,03 kg |
|---|---|
| Produkt | Hörselnappar, Örhängen, Örhängen set |
| Metal | Silver |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.