Beskrivning
| Produkt | Örhängen / liverback |
| < b>Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter på cirkel: 14 mm |
| Beläggning | 18kt guldplätering |
| Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Zirkonia, vit – Mikroinställning |
| Form | Örhänge med hänge / rund |
299,00 kr
Runda örhängen i sterlingsilver, guldpläterade med 18 karats guld. Dekorerad med vackra zirkonstenar och polerad för extra glans.
| Produkt | Örhängen / liverback |
| < b>Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter på cirkel: 14 mm |
| Beläggning | 18kt guldplätering |
| Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Zirkonia, vit – Mikroinställning |
| Form | Örhänge med hänge / rund |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Metal | Förgyllt silver |
| Produkt | Örhängen |
| Stentype | Zirkoniumoxid |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.