Beskrivning
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | 8 mm td> < /tr> |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| Yta td> | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Zirkoniumoxid, violett |
| Form | Rund |
229,00 kr
Silverörhängen med violetta Zirconia stenar. Örhängena är gjorda av 925 sterling silver och sedan belagda med rodium. Örhängena är belagda med rodium vilket gör att örhängena har en blank yta och ser ut som vitguld. Mått: 8 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | 8 mm td> < /tr> |
| Beläggning | Rhodiumplätering |
| Yta td> | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Zirkoniumoxid, violett |
| Form | Rund |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Farve | lila |
| Metal | Silver |
| Produkt | Dubbar, Örhängen |
| Stentype | Zirkoniumoxid |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.