Beskrivning
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | 8 mm td> < /tr> |
| Beläggning | 18kt guld |
| Yta td> | Förgyllning |
| Stenar & färg | Zirkoniumoxid, champagne |
| Form | Rund |
229,00 kr
Runda silverörhängen med champagnefärgade Zirconia stenar. Örhängena är gjorda av 925 sterling silver och sedan pläterade med 18 karats guld. Örhängena är designade enligt mikrosättningsmetoden, vilket innebär att det har lagts ner ett enormt arbete med att designa smyckena så att så många små stenar som möjligt kan placeras på smycket. Mått: 8 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hörselproppar |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | 8 mm td> < /tr> |
| Beläggning | 18kt guld |
| Yta td> | Förgyllning |
| Stenar & färg | Zirkoniumoxid, champagne |
| Form | Rund |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Farve | rosa |
| Metal | Förgyllt silver |
| Produkt | Dubbar, Örhängen |
| Stentype | Zirkoniumoxid |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.