Beskrivning
| Produkt | Örhängen/ring |
| < b>Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter: 20 x 15 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Nej |
| Form | Ring / cirkel |
349,00 kr
Örhängena/örhängena är gjorda av 925 sterling silver och pläterade med ett lager av rodium. Örhängena är belagda med Rhodium vilket gör att örhängena har en blank yta och ser ut som vitguld. Mått: 20 x 15 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Örhängen/ring |
| < b>Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Diameter: 20 x 15 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Nej |
| Form | Ring / cirkel |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Metal | Silver |
| Produkt | Dubbar, Örhängen |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.