Beskrivning
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 24 mm Bredd : 13 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Nej |
| Form | Tagg – rektangelhänge |
149,00 kr
Hänget är tillverkat av 925 sterling silver och sedan belagt med ett lager av rodium. Hänget är belagt med Rhodium vilket gör att hänget har en blank yta och ser ut som vitguld.Längd: 24 mm Bredd: 13 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 24 mm Bredd : 13 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Nej |
| Form | Tagg – rektangelhänge |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Metal | Silver |
| Produkt | Hängsmycke |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.
