Beskrivning
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 22 mm Bredd : 17 ,5 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| Yta | Ljuspolerad + matt |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Hjärta |
199,00 kr
Detta hänge är tillverkat av 925 sterling silver, som har belagts med rodium och sedan polerats ordentligt. Dessutom har hjärthänget en cool matt detalj på insidan av hjärtat, vilket ger ett otroligt coolt samspel med den polerade ytan och den matta inredningen. Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 22 mm Bredd : 17 ,5 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| Yta | Ljuspolerad + matt |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Hjärta |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Form | Hjärta |
| Metal | Silver |
| Produkt | Hängsmycke |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.