Beskrivning
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 18 mm Bredd : 15 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Zirconia, vit |
| Form | Hjärta |
249,00 kr
Hjärthänge i silver dekorerad med zirkonstenar. Hjärthänget är belagt med rodium som skyddar och ger en vitguldslook. Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 18 mm Bredd : 15 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Tålig rodium |
| Stenar & färg | Zirconia, vit |
| Form | Hjärta |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Form | Hjärta |
| Metal | Silver |
| Produkt | Hängsmycke |
| Stentype | Zirkoniumoxid |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.