Beskrivning
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 22 mm Bredd : 17 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Hjärta |
179,00 kr
Hänget är tillverkat av 925 sterling silver, som är polerat och belagt med ett lager av rodium. Hänget är belagt med rhodium, vilket i första hand gör att hänget har en blank yta och ett utseende precis som vitt guld. Val av kedja: Alla våra kedjor passar detta hängeLängd: 22 mm Bredd: 17 mm Inkl. GRATIS smyckeskrin ✓
| Produkt | Hänge |
| Ädelmetall | 925 sterling silver |
| Storlek | Längd: 22 mm Bredd : 17 mm |
| Beläggning | Rhodiumpläterad silver |
| < b>Yta | Ljuspolerad |
| Sten & färg | Nej |
| Form | Hjärta |
| Vikt | 0,015 kg |
|---|---|
| Form | Hjärta |
| Metal | Silver |
| Produkt | Hängsmycke |
Auktoriserad Återförsäljare
Arkandi.se är en auktoriserad återförsäljare av detta smycke. 100 % äkta smycken. Märkta med äkthetsstämpel som garanterar smyckematerialets äkthet.
Alla smycken levereras antingen i märkets egna smyckeskrin eller i våra egna specialdesignade lådor.
